Verta žinoti

trąšos vejai - kodėl yra verta jas naudoti

Trąšos vejai: kodėl yra verta jas naudoti?

Naudodami vejų trąšas, galite ne tik pagerinti augalų sveikatą ir derlių, bet ir rūpintis aplinka bei taupyti išteklius. Tai ekologiškas ir tvarus būdas prižiūrėti savo sodo augalus.

Skaityti plačiau
trasos kaip isrinkti tinkamas

Trąšos: kaip Išsirinkti tinkamas?

Trašos suteikia augalams reikiamus maistinius elementus, padeda skatinti augimą ir derlių bei gerina dirvožemio kokybę. Pasirinkus tinkamas trąšas galima užtikrinti sveiką augalų vystymąsi bei didesnį derlių.

Skaityti plačiau
trasos kaip isrinkti tinkamas

Mėsinių galvijų mėšlo komposto gamybos technologija

Iš kraikinio galvijų mėšlo ir pašarų likučių bendrovė gamina aukštos kokybės, vertingas trąšas – kompostą. Komposto gamyba prasideda galvijus išvežus iš fermos vasaros sezonui į ganyklas laukuose. Nuėmus aptvarus, mėšlas sustumiamas į kaupus (90m*4m*1,8m).

Skaityti plačiau
trasos kaip isrinkti tinkamas

Apie organinių granuliuotų trąšų naudojimą

Šiais laikais yra taikomos intensyvios žemės ūkio kultūrų auginimo technologijos, siekiant užauginti gausų ir kokybišką derlių. Tačiau dėl intensyvios žemdirbystės susiduriama su problema, kurios pasekmės gali būti sunkiai įveikiamos. Dėl netinkamos sėjomainos ar visiško jos nebuvimo, intensyvaus žemės dirbimo ir mineralinių trąšų bei augalų apsaugos priemonių naudojimo dirvožemyje mažėja organinių medžiagų, blogėja jo sudėtis.

Skaityti plačiau