Verta žinoti

Ilgalaikiai sprendimai, gerinantys augalų mitybą

Ilgalaikiai sprendimai, gerinantys augalų mitybą

Siekiant pagerinti ilgalaikį poveikį augalų mitybos aplinkai, ypač sumažinant NPK išbėrimo normą prieš sėją, tręšimo efektyvumą galima padidinti vidutiniškai 23 %, purškiant augalą organinėmis trąšomis, kurios netirpų fosforą ir kalį paverčia augalui - prieinama forma. Mikroorganizmai, kurie gyvena ir dauginasi augalų šaknų zonoje, todėl sinergijoje su augalų šaknimis aprūpina augalus esminiais elementais, turinčiais labai stiprų biostimuliuojantį poveikį augalų šaknų sistemos formavimuisi, o vėliau ir visam antžeminės augalų masės augimui. Mikroorganizmai taip pat sulaiko atmosferos azotą ir kaupia jį organiniu pavidalu dirvožemyje, o tai yra saugus dėl išplovimo pavojaus.

Skaityti plačiau
Mėsinių  galvijų mėšlo komposto gamybos technologija

Mėsinių galvijų mėšlo komposto gamybos technologija

Iš kraikinio galvijų mėšlo ir pašarų likučių bendrovė gamina aukštos kokybės, vertingas trąšas - kompostą. Komposto gamyba prasideda galvijus išvežus iš fermos vasaros sezonui į ganyklas laukuose. Nuėmus aptvarus, mėšlas sustumiamas į kaupus (90m*4m*1,8m).

Skaityti plačiau
Apie organinių granuliuotų trąšų naudojimą

Apie organinių granuliuotų trąšų naudojimą

Šiais laikais yra taikomos intensyvios žemės ūkio kultūrų auginimo technologijos, siekiant užauginti gausų ir kokybišką derlių. Tačiau dėl intensyvios žemdirbystės susiduriama su problema, kurios pasekmės gali būti sunkiai įveikiamos. Dėl netinkamos sėjomainos ar visiško jos nebuvimo, intensyvaus žemės dirbimo ir mineralinių trąšų bei augalų apsaugos priemonių naudojimo dirvožemyje mažėja organinių medžiagų, blogėja jo sudėtis.

Skaityti plačiau

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.