Produktai

Naudojimo instrukcija

Skysta organinė trąša - AGROLINIJA-S

Pakuotės: 1l, 5l, 25l, 1000l

Natūralios organinės kilmės  trąša  pagaminta  iš mėsinių galvijų kraikinio mėšlo komposto ir leonardito humino rūgščių, panaudojant inovatyvią HTDⓇ  technologiją. Dėka įdiegtos inovatyvios technologijos, naudojamų žaliavų sinergijos ir bendradarbiavimo su mokslininkais bei biotechnologais,  trąšos sandaroje pavyko sujungti bioaktyvius mikroorganizmus, humines ir fulvo rūgštis, makro, mikroelementus ir amino rūgštis į bendrą biologiškai aktyvių komponentų kompleksą, kuriame visos sudėtinės dalys yra lengvai prieinamoje augalui formoje, bei teigiamai veikia dirvodaros procesus ir dirvoje esančius mikroorganizmus. 

  Bio trąša yra koncentrato pavidale ir yra veiksminga dėl savo sudėties ir sandaros ypatybių tręšimui "per lapus" ir sodinamosios medžiagos apdorojimui "apveliant sėklą". Trąša tinkama ekologinei žemdirbystei  ir pasižymi  dideliu bio aktyvių mikroorganizmų, huminių ir fulvo rūgščių, aminorūgščių kiekiu bei turtinga makroelementų NPK ir mikroelementų (Fe,B,Mn,Mo,Cu,Co,I,Zn) kiekiu.  Trąša tinkama naudoti visiems augalams augantiems atvirame bei uždarame grunte tręšimui “per lapus”. Trąša AGROLINIJA-S yra patogi naudoti tiek smulkiems tiek stambiems ūkiams, tinkama purkšti ne tik megėjiškais, bet ir moderniais automatizuotais purkštuvais bei tręšti laistymo sistemų pagalba į augalo šaknų zoną.

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.

 

Trąša "AGROLINIJA-S" skirta:

 • augalų tręšimui "per lapus"
 • sodinamosios medžiagos apdorojimui
 • naudoti kaip premiksą ir pagerinti kitų maistinių medžiagų aktyvumą, kai jie vartojami kartu
 • dirvožemio struktūros praturtinimui ir pagerinimui

 

 • Subalansuotas bioaktyvių organinių medžiagų ir junginių kompleksas:
 •  Sudėtis natūralioje medžiagoje:     pagal tūrį                      g/l

  pH                                                                       8,6

  Sausos medžiagos kiekis                                5,6%                     

  Bendras huminių ir fulvo rūgščių kiekis      3,3%                          33 g/l

  Huminės rūgštys                                             2,55%                        25,3g/l

  Fulvo rūgštys                                                   0,78%                        7,7g/l

  Bendras azotas (N)                                         0,21%                        2,1g/l

  Bendras fosforas (P2O5 )                              0,1%                          1,1g/l       

  Bendras kalis (K2O)                                        0,4%                           4 g/l

  (Fe,Ni,Cu,Zn,Ca,Mg,Na,Mo, Mn,B)              >0,15%                         2g/l

  Aminorūgštys                                                   1%                            10g/l

  Tankis                                                         1025g/l  

 

 Naudojimas:

 • Augalų tręšimui "per lapus": norma 2-3l/ha, skiedimo norma 1:120, purkšti 2-3 kartus vegetacijos metu
 • "Sėklos apvėlimui": nuo 0,5-1,0l. koncentrato  gaminant 10l. paruošto tirpalo, 1t. sėklos apdorojimui
 • Daigų ar sodinukų paruošimui prieš sodinimą: gaminant  tirpalą, skiedimo norma 1:300
 • Laistymui per laistymo sistemas: koncentratą skiesti 1:150, laistyti ne dažniau kaip kas 10-15d.
 • Pylimui į dirvą prieš sėją ar sodinimą: 5-8l/ha priklausomai nuo dirvos derlingumo parametrų

 

Įdiegta inovatyvi skystų trąšų gamybos įranga ir technologija įmonėje "Biodinamika" leidžia gaminti įvairios koncentracijos lygio produktus  su padidintu mikroelementų B, Mo, Mn  bei huminių ir fulvo rūgščių kiekiu! 

 

Parodoje "KĄ PASĖSI...2017" produktas AGROLINIJA-S yra įvertintas ir apdovanotas parodos medaliu bei diplomu.

Laimėtos "Europos burės" 2018Skystų trąšų inovatyvi gamybos technologija pagal kurią gaminamos skystos trąšos AGROLINIJA-S ir kiti produktai, nominacijoje "Už Inovatyviausius sprendimus" apdovanota pagrindiniu prizu--"Europos burės" 2018

  AGROLINIJA-S  įvertinta ir įtraukta į trąšų tinkamų naudoti ekologinėje žemdirbystėje FiBL registrą Vokietijoje, Demeter Germany,  Demeter International, Ecovin Germany, Gaa, Naturland Germany, Bioland.

   

Po tyrimų bandomuose laukuose bei ES akredituotose laboratorijose ištyrus cheminę sudėtį nustatyta, kad ši trąša pasižymi šiomis savybėmis ir numato:

 • dygimo ir sėklos daigumo didinimą
 • gerina žemės ūkio produktų kokybę (didinant glitimo kiekį, didinant cukraus kiekį, aliejų, krakmolą, vitaminų kiekį, grūdų kokybę, mažinant nitratų kiekį)
 • padidinti cheminių ir biologinių augalų apsaugos produktų naudojimo efektyvumą (galima sumažinti jų skaičių 10-30%)
 • atsparumo nepalankių aplinkos veiksniams padidėjimą
 • dirvožemio fizikinių ir cheminių savybių gerinimą, sunkiųjų metalų ir nuodingų cheminių elementų surišimą
 • didina humuso kiekį dirvoje ir atstato dirvožemio derlingumą
 • stimuliuoja visus augalo augimo procesus
 • pagreitina daržovių, vaisių ir uogų sunokimą ir prailgina derliaus vedimo periodą
 • padidinti atsparumą ligoms

 

Galime daryti išvadą, kad dėl 20-30% sumažėjusio mineralinių trąšų bei pesticidų naudojimo,"Agrolinija-S" naudojimas žemdirbystėje   leis sumažinti produkcijos savikainą ir gauti sveikesnį derlių!

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.

 • Cheminė sudėtis
 • Produkto sertifikatas
 • Mokslininkų ataskaita

Naudojimo instrukcija

Granuliuotos organinės trąšos - AGROLINIJA-GRAN

Pakuotės: 4kg. -25 kg.

Organinės kilmės trąša gauta iš mėsinių galvijų kraikinio mėšlo komposto pagal pažangią kompostavimo technologiją. Pilnai kompostuotas mėšlas vėliau apdirbamas papildomai džiovinant ir smulkinant iki tinkamos frakcijos granuliavimo procesui. Šios granuliuotos trąšos yra didelio vertingumo savo sudėtimi bei granuliometrinėmis savybėmis. Tręšimas granuliuotomis trąšomis dirvožemyje didina judriųjų fosforo, kalio, bendrojo azoto dalelių bei organinės anglies ir humuso kiekį, o dirvožemio rūgštingumui įtakos neturi. Tinkamos visiems augalams ir gali būti naudojamos ekologinėje žemdirbystėje.

 • NPK 3-1,5-7
 • 100% natūralios kilmės produktas, be ligų sukėlėjų ir piktžolių sėklų,
 • Ilgalaikio veikimo trąša, didina augalų derlių ir gerina išaugintos produkcijos kokybinius rodiklius,
 • Atstato nualintas dirvas ir pagerina dirvožemio fizikines ir agrochemines savybes,
 • Granuliuotos trąšos turtingos organinėmis medžiagomis, makro ir mikro elementais, tame tarpe trąšos yra turtingos ir ultramikroelementais: selenu ir jodu,
 • Sukurta organinių granuliuotų trąšų lokalaus įterpimo žemės ūkio augalams technologija. Granuliuotas komposto trąšas efektyviausia yra įterpti lokaliai.
 • Gamyboje nenaudojama GMO.

 

Didelis organinės medžiagos kiekis yra labai svarbus nualintų dirvų atstatymui ir yra nepakeičiamas jokiomis cheminėmis ar mineralinėmis trąšomis !

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.


Naudojimo instrukcija

Birus organinis kompostas - AGROLINIJA-MK

Pakuotės: didmaišis 500-1000 kg, 1l, 6l, 15l

Organinės kilmės ekologiškai švarus kompostas gaunamas iš kraikinio UAB Agrolinija mėsinių galvijų mėšlo, šienainio ir šiaudų likučio naudojamo pakratams. Mėšlas kompostuojamas pagal technologiją, kuri leidžia greitai bei kokybiškai (neįterpiant jokių papildomų stimuliatorių) kompostuoti kraikinį mėšlą.

Mėšlą pavirtusį kompostu papildomai džioviname ir smulkiname technologinių įrengimų pagalba. Tokiu būdu gauname kompostą kuris yra apie ~15% drėgnumo bei smulkios 0.1–1.0mm frakcijos.

Padarius eilę tyrimų ES akredituotose laboratorijose nustatyta, kad šis gaminys yra didelės vertės dėl savo sudėtyje esančios organinės medžiagos kiekio, bei pagrindinių azoto, fosforo ir kalio elementų kiekio. Šį AGROLINIJA MK kompostą galima naudoti kaip žaliavą kitų UAB Biodinamika trąšų produktų gamyboje.

Šį produktą, pavadinimu-"Maltas galvijų mėšlas", mažmeninės prekybos tinklams –„Senukai“, „Maxima“, „Ermitažas“, „Norfa“ ir kt. tiekia partneris UAB Dideiva.

                                         

 •  100% organinės kilmės, be piktžolių sėklų ir ligų sukėlėjų;
 • puikiai atstato nualintas dirvas ir gerina dirvos derlingumo savybes;
 • gerai tirpsta vandenyje, neturi poveikio dirvos pH;
 • sveikesniam ir gausesniam derliui.

 

Panaudojimo galimybės

Birų organinės kilmės kompostą, paruoštą iš galvijų mėšlo, galima pritaikyti daugelyje žemės ūkio veiklų. Dėl savo gebėjimo atstatyti nualintas dirvas ir kelti derlingumo lygį, jis nepamainomas faktiškai visų augalų bei dirvų tręšimui. Todėl jį pravartu naudoti visiems, kurie nori palengvinti savo žemės ūkio darbus bei mėgautis gausiu ir sveiku derliu.

Priešingai nei mineralinės trąšos, malto galvijų mėšlo kompostas neturi neigiamo šalutinio poveikio, todėl jo niekada nebus per daug nei dirvai, nei augalams. Kadangi šis produktas pasižymi gebėjimu atstatyti dirvos struktūrą itin efektyviai, jis yra kur kas labiau vertinamas už trąšų savybes.

Didelis organinės medžiagos kiekis yra labai svarbus nualintų dirvų atstatymui ir yra nepakeičiamas jokiomis cheminėmis ar mineralinėmis trąšomis!

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.


Naudojimo instrukcija

Organinis dirvos gerintojas - AGROLINIJA-BIOGEL

   Pakuotė: 2l, 10l, 20l 

100% natūralios organinės kilmės koncentruotas gelis - organinės medžiagos, makro ir mikro elementų, huminių ir fulvo rūgščių šaltinis dirvai. Pagamintas pagal inovatyvią technologiją iš mėsinių galvijų mėšlo komposto. Produkto BIOGEL sudėtyje yra organinės anglies, biologiškai aktyvių mikroorganizmų, makro (NPK), mikroelementų (Fe, B, Mo, Mn, Cu, Zn, Ca, Se), huminių ir fulvo rūgščių.

Skirtas:

 • -Dirvožemio derlingumo savybių gerinimui
 • -Sėklų apvėlimui ir sodinamosios medžiagos apdorojimui
 • -Tręšimui per laistymo sistemas, kapiliariniam laistymui į augalo šaknų zoną
 • - Ražienų, šiaudų likučių mineralizacijos procesams skatinti
 • -Tinka visoms  ž.ū. kultūroms

 

 • Sudėtis natūralioje medžiagoje:     pagal tūrį                      g/l

pH                                                                     8,5

Bendras organinių medžiagų kiekis             47%                       550g/l

Bendras huminių ir fulvo rūgščių kiekis      8,7%                      103 g/l

Bendras azotas (N)                                         1,7%                          20g/l

Bendras fosforas (P2O5 )                              0,7%                        8,3g/l       

Bendras kalis (K2O)                                       6,3%                         74 g/l

(Fe,Ni,Cu,Zn,Ca,Mg,Na,Mo, Mn,B)               >1%                         12g/l

Tankis                                                         1,18g/1cm3   

Nauda:

 • Gerina visų dirvožemių chemines ir fizikines savybes, atkuria dirvos biologinį aktyvumą
 • Stabdo dirvožemio erozijos procesus ir didina humuso kaupimąsį dirvoje
 • Biologinio aktyvumo ir huminių rūgščių dėka, azotą, fosforą, kalį, sierą bei kitus elementus paverčia augalams prieinama, lengvai įsisavinama forma
 • Mažina druskų  iš mineralinių trąšų koncentraciją  bei amoniako toksiškumą dirvoje
 • Stabilizuoja mineralinio azoto atsargas dirvoje
 • Didina ražienų, šiaudų likučių mineralizaciją dirvoje
 • Padidina sėklų daigumą ir gyvybingumą
 • Po sėklos apvėlimo, bioaktyvūs mikroorganizmai sudaro natūralų barjerą augalo šaknų paviršiuje, kuris neleidžia įsitvirtinti patogeniniams mikroorganizmams
 • Gerina visų augalų šaknų sistemos vystymąsi bei skatina augalų augimo procesus, spartinant ląstelių dalijimąsi ir didinant sausųjų medžiagų kaupimąsi
 • Didina augalo natūralų atsparumą ligoms, kenkėjams ir nepalankioms meteorologinėms sąlygoms
 • Auginama produkcija išauginama geresnės kokybės

 

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.

Naudojimo rekomendacijos:

 • Dirvožemio derlingumo gerinimui-

Pavasarį - lieti ar išpurkšti į dirvą  prieš sėją ar sodinimą, paruoštą ir išmaišytą tirpalą su vandeniu, norma 5-10l/ha. Vandens kiekis 200-250l/ha.

Rudenį - lieti ir išpurkšti ražienas arba prieš sėją, paruoštą ir išmaišytą tirpalą su vandeniu, norma 6-10l/ha. Vandens kiekis 200-250l/ha.

Produktas gali būti maišomas su kitomis tirpiomis trąšomis, prieš tai atlikus bandomąjį maišymą. Derinys BIOGEL +KAS nepamainomas sprendimas anksti pavasarį išlaistant į dirvą.    

 • Sėklų apvėlimui-

Tirpalą sunaudoti per 6 valandas, apvėlus 12-14% drėgnumo sėklą galima laikyti mėnesį laiko, sandėliuose  išlaikant minimalius temperatūros svyravimus, norma 1,0-2.0l/t sėklos

 • Sodinamosios medžiagos apdorojimui-

Sodinukų šaknų apdorojimui, gaminame 5.0-10% koncentracijos tirpalą, šaknis mirkome 4-8h.

 • Mažesniuose ūkiuose, soduose ir daržuose produktą galima naudoti laistant įprastu laistytuvu, 0,1l-0,2l gelio BIOGEL užpilam vandeniu ir gerai išmaišome su 20l kiekiu vandens. Pagamintą 0,5-1% koncentracijos tirpalą naudojame laistymui, tinka visoms daržovėms, uogoms, gėlėms, uogakrūmiams, vaismedžiams,  atvirame ir uždarame grunte.

 

Kultūros

Laistant ar išpurškiant į dirvą l/ha

Naudojimo laikas

Javai, rapsai, žirniai, pupos, kukurūzai, cukriniai runkeliai

5-8

prieš arba po sėjos

Bulvės

6-10

100% sudygę augalai (4lapai)

Lapinės daržovės

6-10

1-2d. po sodinimo, ankstyvaus augimo metu 2 kartus, kas 10-14d.

Šakniavaisinės daržovės

6-10

1-2d. po sodinimo, ankstyvaus  augimo metu 2 kartus, kas 10-14d

Uogynai (avietės, braškės, serbentai ir kt.)

6-12

ankstyvas augimas 1kartas, vegetacijos metu 2 kartus kas 10-14d.

Sodai (obelys, kriaušės, vyšnios, riešutmedžiai ir kt.)

6-15

vegetacijos metu 2-3 kartus