Produktai

Naudojimo instrukcija

Skysta organinė trąša ir dirvos kondicionierius- AGROLINIJA-S

Pakuotės: 1l, 5l, 25l, 1000l

Natūralios organinės kilmės ekologiška trąša  pagaminta  iš mėsinių galvijų kraikinio mėšlo komposto ir leonardito humino rūgščių panaudojant inovatyvią kavitavimo-dispergavimo technologiją. Šios technologijos dėka pagaminta trąša yra koncentrato pavidale ir yra veiksminga dėl savo sudėties ir sandaros ypatybių tręšimui "per lapus" ir sodinamosios medžiagos apdorojimui "apveliant sėklą". Trąša tinkama ekologinei žemdirbystei  ir pasižymi labai dideliu bio aktyvių mikroorganizmų, huminių ir fulvo rūgščių kiekiu bei turtinga makroelementų NPK ir mikroelementų (Fe,B,Mn,Mo,Cu,Co,I,Zn) kiekiu. Tinka naudoti daržininkystėje, sodininkystėje, uogininkystėje, gėlininkystėje bei dekoratyvinių augalų tręšimui. Trąša tinkama naudoti visiems augalams augantiems atvirame bei uždarame grunte tręšimui “per lapus”. Trąša AGROLINIJA-S yra patogi naudoti tiek smulkiems tiek stambiems ūkiams, tinkama purkšti ne tik megėjiškais, bet ir moderniais automatizuotais purkštuvais bei tręšti laistymo sistemų pagalba į augalo šaknų zoną.

Trąša "AGROLINIJA-S" skirta:

 • augalų tręšimui "per lapus"
 • sodinamosios medžiagos apdorojimui
 • naudoti kaip premiksą ir pagerinti kitų maistinių medžiagų aktyvumą, kai jie vartojami kartu
 • dirvožemio struktūros praturtinimui ir pagerinimui

 

Naudojimas:

 • Augalų tręšimui "per lapus": norma 2-3l/ha, skiedimo norma 1:120, purkšti 2-3 kartus vegetacijos metu
 • "Sėklos apvėlimui": nuo 0,5-1,0l. koncentrato  gaminant 10l. paruošto tirpalo, 1t. sėklos apdorojimui
 • Daigų ar sodinukų paruošimui prieš sodinimą: gaminant  tirpalą, skiedimo norma 1:300
 • Laistymui per laistymo sistemas: koncentratą skiesti 1:150, laistyti ne dažniau kaip kas 10-15d.
 • Pylimui į dirvą prieš sėją ar sodinimą: 5-8l/ha priklausomai nuo dirvos derlingumo parametrų

 

Įdiegta inovatyvi skystų trąšų gamybos įranga ir technologija įmonėje "Biodinamika" leidžia gaminti įvairios koncentracijos lygio produktus  su padidintu mikroelementų B, Mo, Mn  bei huminių ir fulvo rūgščių kiekiu! 

 

Parodoje "KĄ PASĖSI...2017" produktas AGROLINIJA-S yra įvertintas ir apdovanotas parodos medaliu bei diplomu.
Laimėtos "Europos burės" 2018
Skystų trąšų inovatyvi gamybos technologija pagal kurią gaminamos skystos trąšos AGROLINIJA-S ir kiti produktai, nominacijoje "Už Inovatyviausius sprendimus" apdovanota pagrindiniu prizu--"Europos burės" 2018

 


Po tyrimų bandomuose laukuose bei ES akredituotose laboratorijose ištyrus cheminę sudėtį nustatyta, kad ši trąša pasižymi šiomis savybėmis ir numato:

 • dygimo ir sėklos daigumo didinimą
 • gerina žemės ūkio produktų kokybę (didinant glitimo kiekį, didinant cukraus kiekį, aliejų, krakmolą, vitaminų kiekį, grūdų kokybę, mažinant nitratų kiekį)
 • padidinti cheminių ir biologinių augalų apsaugos produktų naudojimo efektyvumą (galima sumažinti jų skaičių 10-30%)
 • atsparumo nepalankių aplinkos veiksniams padidėjimą
 • dirvožemio fizikinių ir cheminių savybių gerinimą, sunkiųjų metalų ir nuodingų cheminių elementų surišimą
 • didina humuso kiekį dirvoje ir atstato dirvožemio derlingumą
 • stimuliuoja visus augalo augimo procesus
 • pagreitina daržovių, vaisių ir uogų sunokimą ir prailgina derliaus vedimo periodą
 • padidinti atsparumą ligoms

 

Galime daryti išvadą, kad dėl 20-30% sumažėjusio mineralinių trąšų bei pesticidų naudojimo,"Agrolinija-S" naudojimas žemdirbystėje   leis sumažinti produkcijos savikainą ir gauti sveikesnį derlių!

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.


Naudojimo instrukcija

Granuliuotos organinės trąšos - AGROLINIJA-GRAN

Pakuotės: 25 kg, didmaišiai nuo 600-1000 kg

Organinės kilmės trąša gauta iš mėsinių galvijų kraikinio mėšlo komposto pagal pažangią kompostavimo technologiją. Pilnai kompostuotas mėšlas vėliau apdirbamas papildomai džiovinant ir smulkinant iki tinkamos frakcijos granuliavimo procesui. Šios granuliuotos trąšos yra didelio vertingumo savo sudėtimi bei granuliometrinėmis savybėmis. Tręšimas granuliuotomis trąšomis dirvožemyje didina judriųjų fosforo, kalio, bendrojo azoto dalelių bei organinės anglies ir humuso kiekį, o dirvožemio rūgštingumui įtakos neturi. Tinkamos visiems augalams ir gali būti naudojamos ekologinėje žemdirbystėje.

 • NPK 3-1,5-7
 • 100% natūralios kilmės produktas, be ligų sukėlėjų ir piktžolių sėklų,
 • Ilgalaikio veikimo trąša, didina augalų derlių ir gerina išaugintos produkcijos kokybinius rodiklius,
 • Atstato nualintas dirvas ir pagerina dirvožemio fizikines ir agrochemines savybes,
 • Granuliuotos trąšos turtingos organinėmis medžiagomis, makro ir mikro elementais, tame tarpe trąšos yra turtingos ir ultramikroelementais: selenu ir jodu,
 • Sukurta organinių granuliuotų trąšų lokalaus įterpimo žemės ūkio augalams technologija. Granuliuotas komposto trąšas efektyviausia yra įterpti lokaliai.
 • Gamyboje nenaudojama GMO.

 

Didelis organinės medžiagos kiekis yra labai svarbus nualintų dirvų atstatymui ir yra nepakeičiamas jokiomis cheminėmis ar mineralinėmis trąšomis !

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.


Naudojimo instrukcija

Birus organinis kompostas - AGROLINIJA-MK

Pakuotės: didmaišis 500-1000 kg, 1l, 6l, 15l

Organinės kilmės ekologiškai švarus kompostas gaunamas iš kraikinio UAB Agrolinija mėsinių galvijų mėšlo, šienainio ir šiaudų likučio naudojamo pakratams. Mėšlas kompostuojamas pagal technologiją, kuri leidžia greitai ir kokybiškai (neįterpiant jokių papildomų stimuliatorių) kompostuoti kraikinį mėšlą.

Mėšlą pavirtusį kompostu papildomai džioviname ir smulkiname technologinių įrengimų pagalba. Tokiu būdu gauname kompostą kuris yra apie ~15% drėgnumo ir smulkios 0.1-1.0mm frakcijos.

Padarius eilę tyrimų ES akredituotose laboratorijose nustatyta, kad šis kompostas yra didelės vertės del savo sudėtyje esančios organinės medžiagos kiekio, bei pagrindinių azoto, fosforo ir kalio elementų kiekio.Šis kompostas AGROLINIJA MK naudojamas kaip žaliava kitų UAB Biodinamika trąšų produktų gamyboje.

                                         

 •   100% organinės kilmės, be piktžolių sėklų ir ligų sukėlėjų

 

Didelis organinės medžiagos kiekis yra labai svarbus nualintų dirvų atstatymui ir yra nepakeičiamas jokiomis cheminėmis ar mineralinėmis trąšomis !

Tinka naudoti ekologinėje gamyboje pagal Tarybos reglamento (EB) Nr.834/2007 ir Komisijos reglamento (EB) Nr.889/2008 reikalavimus.


Skysta organinė trąša ir dirvos kondicionierius - AGROLINIJA-S+HUMIC

 Informacija ruošiama.


Skysta organinė trąša - AGROLINIJA-S+BOR

  Informacija ruošiama.


Organinis dirvos gerintojas/pasta - AGROLINIJA-BIOGEL

 Informacija ruošiama.