Produktai

Naudojimo instrukcija

Skysta organinė trąša - AGROLINIJA-S

Skysta, koncentrato pavidale mikroelementinė organinės kilmės ekologiška trąša gauta iš mėsinių galvijų mėšlo komposto ir leonardito humatų panaudojant inovatyvias technologijas. Naujos kartos trąša ypatinga savo sudėtimi ir sandara, efektyvi naudojant tręšimui "per lapus"ir sodinamosios medžiagos apdorojimui.
  • Cheminė sudėtis
  • Produkto sertifikatas
  • Mokslininkų ataskaita

Naudojimo instrukcija:

 

Naudojimo instrukcija

Organinio sapropelio ekstrakcija - SAPROEXTRACT

Unikalus grynų ir biologiškai prieinamų augalui organinių medžiagų ir junginių: makro- ir mikroelementų, huminių ir fulvo rūgščių, aminorūgščių, fitohormonų, angliavandenių ir vitaminų B,C derinys iš civilizacijos nepaliestos grynosios gamtos, kuris gerina dirvožemių derlumo savybes ir aktyvina augalų augimo procesus.

Naudojimo instrukcija

Granuliuotos organinės trąšos - AGROLINIJA-GRAN

Organinės kilmės trąša, 6mm skersmens granulės gaunamos dėka pažangių mėšlo apdorojimo technologijų iš kompostuoto mėsinių galvijų mėšlo. Ekologiška, patogi naudojimui, bekvapė, plačiai naudojama nualintų dirvų derlingumo atstatymui.

Naudojimo instrukcija

Birus organinis kompostas - AGROLINIJA-MK

Kompostuotas ir papildomai džiovintas bei smulkintas mėsinių galvijų mėšlas naudojamas įvairių žemės mišinių gamyboje su tikslu praturtinti dirvą maistingomis medžiagomis, taip pat patogu naudoti daiginant ar sodinant įvairius augalus.

Naudojimo instrukcija

Organinis dirvos gerintojas - BIOGEL

100% natūralios organinės kilmės koncentruotas gelis - organinės medžiagos, makro ir mikro elementų, huminių ir fulvo rūgščių šaltinis dirvai ir natūralios kilmės maisto medžiagos augalo šaknims. Pagamintas pagal inovatyvią HTD technologiją iš mėsinių galvijų mėšlo komposto. Produkto BIOGEL sudėtyje yra organinės anglies, biologiškai aktyvių mikroorganizmų, makro (NPK), mikroelementų (Fe, B, Mo, Mn, Cu, Zn, Ca, Se), huminių ir fulvo rūgščių.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.